برای تماس اینجا کلیک کنید
دوره های آموزشی نانو پل

نانوپل

آشنایی با اصول و قوانین مالی شرکت ها

در این دوره به نحوه برخورد شرکت‌ها با مباحث مالیاتی و مالی شرکت‌ ها پرداخته می‌شود که توسط شتابدهنده نانوپل بصورت مجازی برگزار می‌گردد برای آگاهی از شرایط دوره همراه ما باشید.

عدم آگاهی از مسائل مالی شرکت سبب می‌شود که سود دهی از بین برود اما عدم آگاهی از مسائل مالیاتی مسبب ضرر و زیان خواهد بود؛ به همین جهت شتابدهنده علمی-صنعتی نانوپل با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، شرکت فیدار بسپار ارک و گروه مالی مدبران معتمد، اولین دوره آموزشی خود را موضوع آشنایی با اصول و قوانین شرکت ها، برگزار می نماید.

این دوره مناسب کسب و کار و شرکت‌ های نوپا است که در آن به آگاهی بخشی نسبت به مسائل مالیاتی انواع شرکت ها پرداخته می‌شود؛ مباحثی چون نحوه ارائه اظهارنامه مالیاتی، دفتر نویسی، مباحث مالیات بر ارزش افزوده و ...

آشنایی با اصول و قوانین مالی شرکت ها - نانوپل

نحوه برگزاری دوره بصورت مجازی و بر بستر google meet  بوده تا امکان دسترسی آسان و بی دغدغه برای علاقه مندان به شرکت در دوره آشنایی با اصول و قوانین مالی شرکت ها فراهم شود.

هزینه شرکت در دوره مبلغ 100.000 هزار تومان می‌باشد؛ برای آن دسته از علاقه مندان که حداکثر تا روز شنبه 11 دیماه اقدام به ثبت نام نمایند هزینه دوره 59.000 هزار تومان خواهد بود؛ لازم به ذکر است شرکت های دانش بنیان، نانویی و شرکت های مستقر در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران از 50 درصد تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد.

برای ثبت نام در این دوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 02144787082 و یا شماره واتساپ 09352627961 در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس نانو پل

نشانی:

کیلومتر 15جاده کرج بلوار پژوهش پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ساختمان تجاری سازی و نو آوری طبقه دوم واحد 204

تلفن تماس:

02144787082 - 09352627961

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت فیدار بسپار ارک محفوظ است.

برای تماس اینجا کلیک کنید