برای تماس اینجا کلیک کنید

مقالات شتابدهنده

marketing partnership

6 استراتژی اثبات شده برای تضمین شراکت های پایدار

6 استراتژی اثبات شده برای تضمین شراکت های پایدار

تداوم شراکت های پایدار نباید دردسرساز باشد. با استفاده از این شش نکته تخصصی، می توانید مطمئن شوید که تمام شراکت های تجاری شما برای مدت طولانی دوام می آورد.

رها کردن یک شراکت تازه تأسیس، به حال خود، احتمالاً منجر به سقوط خواهد شد.

 

بالاخره هر رابطه ای اینطوری کار نمی کند، درست است؟ همه روابط پایدار نیاز به کار زیادی دارند و پرورش آنها به زمان نیاز دارد - از جمله شراکت های تجاری.

 

ما طرحی را برای حفظ شراکت های تجاری بلندمدت، که به شش نکته ساده تقسیم می شود، گردآوری کرده ایم.

 

ما همچنین نشان می‌دهیم که یک شراکت تجاری معمولی چقدر طول می‌کشد و چرا کسب‌وکارها در وهله اول به دنبال مشارکت هستند.

 

مشارکت های تجاری معمولا چقدر طول می کشد؟

بیایید با ایجاد معیاری برای مدت زمان متوسط مشارکت تجاری شروع کنیم.

 

بزرگترین بخش از پاسخ دهندگان ما، با 27٪، می گویند که شراکت تجاری آنها به بیش از پنج سال رسیده است. در رتبه دوم، با 23 درصد، مشارکت آنها حدود سه سال به طول انجامید.

 

پس از آن، 18٪ شراکتی را حفظ می کنند که تا دو سال ادامه دارد و 14٪ شراکت با طول عمر یک ساله دارند. تنها 4 درصد از کارشناسان می گویند که مشارکت آنها تا مدت چهار سال ادامه دارد.

 

پیشنهاد ساده: بیشتر شراکت های تجاری بین سه تا پنج سال طول می کشد.

 

با این حال، 7٪ دیگر برای 10-12 ماه، 5٪ برای 6 ماه و 2٪ بین 7-9 ماه شراکت دارند.

 

چرا باید شراکت تجاری را حفظ کنید؟

حال، چرا کسب‌وکارها دقیقاً این نوع مشارکت‌ها را ایجاد می‌کنند؟ ما از کارشناسان خود خواستیم که دلایل اصلی خود را مشخص کنند و نتایج جالبی را به اشتراک بگذارند.

 

بزرگترین بخش از کارشناسان، با 41٪، وارد بازاریابی شریک می شوند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند. 20٪ بعدی برای تکمیل پیشنهاد خود با یک تجارت دیگر شریک می شوند و 18٪ دیگر به عنوان راهی برای کمک به افزایش آگاهی از نام تجاری وارد می شوند.

 

جای تعجب نیست که برخی از دلایل زیر که توسط کارشناسان ارائه شده است، در 11٪، افزایش فروش، و در 5٪، برای گسترش توزیع است. سه دلیل دیگر که تعداد آرای یکسانی را به دست آوردند، هر کدام 2 درصد، گفتند که شراکت ایجاد می کنند تا از اعتبار برند دیگری استفاده کنند، وارد بازاری شوند که قبلاً جایی در آن نداشتند و دامنه های یکدیگر را تقویت کنند.

 

6 مرحله اثبات شده برای ایجاد شراکت پایدار

بیایید لیست نکات خود را با چند دستورالعمل اساسی شروع کنیم: اگر کارهای لازم را برای تعیین اهداف، درک شریک خود و انجام سایر اقدامات مهم انجام دهید (که در پست خود در مورد برنامه ریزی مشارکت ها پوشش می دهیم)، در نیمه راه هستید. در مسیر یک مشارکت طولانی و پایدار.

 

برای بقیه، این شامل ایجاد رابطه شما با شریکتان است. در واقع، تمام شش نکته ای که کارشناسان توصیه کردند حول محور ایجاد روابط می چرخد.

 

  1. صادق و شفاف باشید

تری شرن از Conex Boxes می گوید: «همه چیز به نحوه تعامل شما با یکدیگر و «سیاست صداقت» شما بستگی دارد.

 

به همان اندازه مهم، شفاف ماندن در کل فرآیند است. چرا؟ «شفافیت اعتماد ایجاد می کند و رشد را بهبود می بخشد. شرن توضیح می‌دهد که اگر بتوانید این کار را همزمان با تقویت شراکت انجام دهید، می‌توانید شاهد تقویت و رشد آن در طول زمان باشید.

 

ایده ساده است: اگر برخی از جنبه های یک مشارکت برای شما مناسب نیست، یا راه دیگری برای انجام کارها وجود دارد، در مورد آن صادق باشید. به جای رها کردن توپ، پیش بروید و نگرانی های خود را به اشتراک بگذارید.

 

ریچل جونز از Hope Health Supply می گوید، "اگر جنبه خاصی از شراکت برای شما کار نمی کند، مهم است که زودتر در مورد آن صحبت کنید تا بتوانید راه های مفیدی برای غلبه بر آن چالش ها پیدا کنید. و به یاد داشته باشید، فواید آن تقریباً همیشه بیشتر از هر گونه ناراحتی جزئی است.»

 

به طور خلاصه، تراویس کیلیان از Everlasting Comfort توصیه می‌کند که «در هنگام حفظ شراکت‌های طولانی، صریح و صادق باشید. هرچه بتوانید در این شرایط همکاری بیشتری داشته باشید، احتمال اینکه شراکت های موفقی داشته باشید بیشتر می شود.

  1. به طور واضح و منظم ارتباط برقرار کنید

برای اینکه صادقانه و صریح باشید - برای بیان نگرانی های خود و به اشتراک گذاشتن نظرات - باید به طور منظم ارتباط برقرار کنید.

 

همانطور که Pierre-Camille Hamana از Hospitable اشاره می کند، این به مبارزه با طرز فکر «آن را تنظیم کنید و آن را فراموش کنید» که مشاغل در یک مشارکت اغلب اتخاذ می کنند، کمک می کند.

 

بنابراین، ضروری است که «با تیم [شریک خود] در تماس باشید و به طور مستمر فرصت‌هایی را برای برقراری ارتباط مشارکت خود با مخاطبان خود بررسی کنید.»

 

دو جنبه ارتباط در مشارکت های پایدار وجود دارد:

 

ارتباطات را حفظ کنید: چک-in های منظم، بررسی های سه ماهه و غیره را برنامه ریزی کنید.

به طور واضح ارتباط برقرار کنید: آنچه را که باید در مورد آن بحث شود برنامه ریزی کنید و در مورد آنچه در ذهن شماست به طور دقیق صحبت کنید.

بردلی استیونز از LLC Formations خاطرنشان می کند: «در حالی که این ممکن است بدیهی به نظر برسد، شکاف های ارتباطی معمولاً ستون فقرات اکثر مشکلات مشارکت هستند.

 

نه تنها این، بلکه «حفظ ارتباط بسیار ضعیف با طرف مقابل ارزش و کیفیت کار انجام شده را کاهش می دهد. شراکت ضعیف می‌شود و دیگر مشارکت نخواهد بود،» آخیلا آجیت از StartupNameCheck

 

راه حل؟ استیونز توصیه می‌کند: «جلسات هفتگی را برای به اشتراک گذاشتن افکار، ایده‌ها یا نگرانی‌های جدید برنامه‌ریزی کنید.»

 

«یک برنامه ارتباطی تهیه کنید و از قبل در مورد اینکه چه روش ارتباطی در چه زمانی مناسب شماست، صحبت کنید. بحث در مورد آنچه بهتر است [به عنوان مثال، پیام رسانی یا تماس های تلفنی] حیاتی است تا شریک احساس راحتی کند که با شما ارتباط برقرار کند.

 

بارت تورچینسکی از ResumeLab می‌افزاید: «البته لازم نیست اسرار تجاری را فاش کنید. اما شریک خود را در تاریکی رها نکنید! اگر احساس می کنید که شریک شما از تخصص شما سوء استفاده می کند و متقابل نمی کند، به او بگویید. سعی کنید روی چیزی با هم کار کنید که برای دو طرف سودمند باشد و در عین حال ارتباطات را در جریان داشته باشید.

  1. گاهی سازش کنید

مسلماً، هیچ رابطه‌ای – و در نتیجه شراکت – همه رنگین کمان و آفتاب نیست. وصله های خشن، سوء تفاهم ها و اختلاف نظرها قابل انتظار است.

 

اما یک اختلاف نظر گاه به گاه به این معنی نیست که شما شراکت را به کلی قطع می کنید. همانطور که کریس پراساد از JookSMS پیشنهاد می کند، در عوض راهی برای مصالحه پیدا کنید.

 

«مهمترین نکته در شراکت این است که اگر با چیزی موافق نیستید، همیشه مصالحه کنید. سازش بهتر از این است که آنها را با عقایدشان تنها بگذاریم.»

 

زمانی را برای بیان نگرانی های خود اختصاص دهید و به حد وسطی برسید که مناسب همه طرف های درگیر باشد.

 

  1. فعالانه به دنبال فرصت هایی برای همکاری باشید

لین پاور از MASAMI توصیه می کند: «فرصت های متعددی برای افزایش ارزش مشارکت ایجاد کنید».

 

به عنوان مثال، می توانید فرصت های همکاری خود را به روش های زیر افزایش دهید:

 

شما می توانید یک پست وبلاگی در مورد یک موضوع مشترک بنویسید و برند دیگر را مشخص کنید.

می توانید یک پخش زنده با هم انجام دهید.

شما می توانید با خرید هدیه ای بسازید که به مشتریان شما ارزش بیشتری می دهد.

"یا می توانید کاری را انجام دهید که یکی از شرکای ما انجام داده است - یک بخش شریک در وب سایت خود ایجاد کنید تا برندهای همفکر خود را برجسته کنید."

 

در اینجا اقدام دیگری برای افزایش همکاری Greg Gillman از MuteSix وجود دارد: «حتماً معیارهایی را ایجاد کنید.

 

"به همکاری به عنوان یک تلاش یکباره نگاه نکنید، بلکه استراتژی هایی را اجرا کنید که می توانند در سه ماه، شش ماه، یک سال و حتی فراتر از آن انجام شوند.

 

"این را دقیقاً همانطور که یک سری اهداف تعیین می کنید ساختار دهید - به جز این پیروزی ها با موفقیت بر دو طرف مختلف تأثیر می گذارد که منجر به فرصت های بیشتر در آینده می شود."

 

  1. یک نگرش شاد به میز (مشارکت) بیاورید

همچنین ضروری است که رویکردی دوستانه برای تقویت شراکت تجاری خود داشته باشید. همانطور که دیوید اسکار از Affiliate Dove می‌گوید: «حال و هوای شادی داشته باشید و هدفتان این باشد که ارزش بیشتری نسبت به آنچه دارید به شما بدهید.

 

مردم می خواهند با دیگرانی که مایل به گوش دادن به آنها هستند، ارتباط برقرار کنند و با آنها کار کنند، بازخورد دلگرم کننده ای به آنها بدهند، و مهمتر از همه، ارزش ملموسی برای آنچه ارائه می دهند به آنها ارائه دهند.

 

«اگر به‌دنبال برقراری ارتباط با مردم به شیوه‌ای شاد باشید که نشان دهد شما آدمی هستید که به راحتی با شما کنار می‌آید و متواضع، متفکر و رعایت همه جهات است، مردم مایلند بیشتر با شما ارتباط برقرار کنند. .

 

«بیشتر صنایعی که ما در آنها حضور داریم پر از افرادی هستند که تهاجمی هستند، ارزش برای ارزش را می خواهند و به ایجاد روابط اهمیت نمی دهند. شما می توانید با انجام دادن کمی بهتر از آنها متمایز شوید.

 

وقتی با افراد تجاری جدید صحبت می کنید، به آنها احترام بگذارید، حال و هوای شادی به آنها بدهید، صادق باشید و آماده اصلاح باشید. که توجه آنها را جلب خواهد کرد.»

 

سپس هنگامی که توجه آنها را جلب کردید، حفظ آن بسیار مهم است. به عنوان وسیله ای برای این منظور، اسکار به شما توصیه می کند که «مسیر بیشتری را طی کنید و به ارزشی که به کار و زندگی شما ارائه می دهند توجه داشته باشید، و هدف خود را دو یا سه بار تکرار دهید.

 

و سعی کنید هر چند وقت یکبار آنها را بررسی کنید زیرا به زندگی و کار آنها ارزش بیشتری می دهید. از این طریق بسیاری از روابط طولانی مدت برقرار خواهید کرد.»

  1. برای ایجاد روابط تلاش کنید

در حالی که پنج نکته دیگر در بالا حول حفظ شراکت با ایجاد روابط متمرکز است، این یکی کاملاً بر ایجاد رابطه متمرکز است.

 

در اینجا سه ​​راه برای ایجاد روابط وجود دارد:

 

با شرکای خود محترم باشید

نیک چرنتس از DataForSEO می‌گوید: «حتی اگر با برندهایی همکاری کنید که ارزش‌های مشابهی با شما دارند، بسیار بعید است که به همان شیوه عمل کنید.

 

«گاهی اوقات، کسب‌وکارها این تفاوت‌ها را تحمل نمی‌کنند و سعی می‌کنند فعالیت‌های متقابل را خرد مدیریت کنند. با این حال، متوجه شدم که شراکت‌های پایدار آنهایی هستند که در آن هر دو طرف برای یکدیگر احترام زیادی قائل هستند.»

 

یک قانون طلایی که باید در نظر داشت این است که «در فرآیند کار بیش از حد مداخله نکنید و به جای شک و تردید از خود حمایت نکنید. به این ترتیب، به شرکا فضای کافی برای فعالیت و انگیزه کافی برای ماندن در برنامه شریک خواهید داد.»

 

همیشه درگیر تجارت نباشید

تام مامفورد از Undergrads LLC می‌گوید: «یک راه عالی برای ایجاد یک مشارکت پایدار، حفظ ارتباط با شرکای خود در سطح شخصی است.

 

هر ایمیل یا تماس تلفنی نباید مربوط به تجارت باشد. و اگر بتوانید با مشتریان خود ارتباط شخصی برقرار کنید، احتمال اینکه در درازمدت به شما بچسبند بیشتر خواهد بود.

 

"به علاوه، همیشه خوب است که با افرادی که با آنها کار می کنید ارتباط برقرار کنید تا بتوانید به وضوح بفهمید که آنها در تجارت به دنبال چه هستند."

 

معتبر و آسیب پذیر باشید (گاهی اوقات)

اندرو تیلور از Net Lawman می گوید: «من متوجه شده ام که کمی آسیب پذیری و اصالت در ایجاد و حفظ روابط بین شرکای تجاری بسیار زیاد است.

 

"توانایی به تصویر کشیدن دقیق و صادقانه این که "من پشتت را گرفته ام" فراتر از هر چیزی سودآورتر خواهد بود، به خصوص در عصر کنونی."

 

یک یا دو جوک بگویید

در نهایت، زمانی که مناسب است، شوخ طبع باشید. تیم دنمن از ServGrow به اشتراک می‌گذارد: «نکته شماره یک من برای حفظ مشارکت‌های پایدار در یک برنامه شریک این است که مطمئن شوید هر از چند گاهی یک شوخی می‌کنید.»

 

در پایان روز، «این کار را صرفاً در مورد تجارت نکنید. از آن لذت ببرید و ارتباطات عالی ایجاد کنید."

 

حرف آخر

در هر رابطه ای، باید صادق و شفاف با هم ارتباط برقرار کنید. مشارکت های پایدار همان کار را می طلبد.

 

حتی اگر شراکت شما حول محور اهداف و تنظیمات تجاری می چرخد، انسان بودن را فراموش نکنید و مردم دوست خواهند داشت با شما کار کنند.

استارتاپ علمی

اطلاعات تماس نانو پل

نشانی:

کیلومتر 15جاده کرج بلوار پژوهش پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ساختمان تجاری سازی و نو آوری طبقه دوم واحد 204

تلفن تماس:

02144787082 - 09352627961

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت فیدار بسپار ارک محفوظ است.

برای تماس اینجا کلیک کنید